piątek, 11 października 2019

LGD Stowarzyszenie „Poleska Dolina Bugu”; kto był na w. w Chorwacji (?) i PSL (1)


Znane są koszty w. LGD Stowarzyszenie „Poleska Dolina Bugu” do Chorwacji (https://wlodawskie-kurioza.blogspot.com/2019/08/lgd-na-w-do-chorwacji-ile-to-kosztowao.htmlhttps://wlodawskie-kurioza.blogspot.com/2019/08/w-lgd-do-chorwacji-kosztowaa-6860000-z.html) ale od sierpnia 2019 roku LGD nie udziela informacji publicznej; kto uczestniczył w w. (imiona i nazwiska)?
Nadeszło pismo podpisane przez Magdalenę Oniszczuk [Dariusz Semeniuk (PSL) wójt gminy Włodawa a jednocześnie w związku z zajmowanym urzędem przewodniczący rady Stowarzyszenia Poleska Dolina Bugu, Magdalena Oniszczuk (urząd gminy Włodawa) prezes zarządu Stowarzyszenia Poleska Dolina Bugu]
LGD nie chce informować o osobach, które wybrały się do Chorwacji za publiczne pieniądze a nie są funkcjonariuszami publicznymi.

Decydujący głos w LGD mają członkowie PSL i startujący w wyborach z rekomendacji PSL (https://wlodawskie-kurioza.blogspot.com/2019/05/ukad-wodawski-zgp-patyjniactwo-psld.html, https://wlodawskie-kurioza.blogspot.com/2019/05/polityczna-decyzja-psld-nie-przyznania.html). Wnioski i protesty od rozstrzygnięć podjętych przez Radę LGD „Poleska Dolina Bugu” trafiają prosto w ręce Zbigniewa Januszek (PSL) z Oddziału Wdrażania Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Zbigniew Januszek (PSL) „stanowisko” zajęte przez LGD w całej rozciągłości podtrzymuje (!) (https://wlodawskie-kurioza.blogspot.com/2019/09/wyborcza-g-dyrektor-justyny-j-w-i-p.html, https://zwokandy.blogspot.com/2019/09/zbigniew-januszek-psl-i-ewa-szaachwiej.html).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz